| AlexKiDu a întrebat:

Am si eu o intrebare mi-am luat Metin2 Mod pl adica hack-ul ala pentru metin 2 ro(MULTI HACK) si dau cu run as administrator dau start mod imi scriu contul intru pe el si dupa ma scoate la logare si dupa mai scriu odata contul si ma scoate din metin Dece?

3 răspunsuri:
| stefan350 a răspuns:

Vorbesti de metin 2 Ro? daca da te scoate fiindca metin2 are acel anti hack care nu permite nici un hack toate sunt respinse de catre antihack deci in concluzie sterge hacku nu foloseste la nimic Funda?

| AlexKiDu explică (pentru stefan350):

Bah am vz la toti ca merge multihackul asta doar la mine nu merge

| PetricăAxentii a răspuns:

Te-as recomanda sa eai hack cu udupatele noi 2014