| Jucator_Imvu_1993 a întrebat:

Mi-ar merge CS:GO pe Pc-ul meu?
Componentele sunt :
~ Procesor AMD Phenom 8750 Triple-Core (3CPUs), 2.4 GHz.
~Placa video HIS Radeon HD 4350 512MB DDR2 Silence
~ 3GB RAM DDR2.
Multumesc. Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| ShobyWTF a răspuns:

Iti merge fara lag, Depinde si de net ca uneori cand ai fps mic iti merge in lag deci nu e neaparat componentele, Da iti pot spune ca merge fara lag.

9 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Pacat de procesor cu flasneta aia de placa video... fa-ti un car de bine si ia ceva decent, SH, la maxim 150 RON (un HD 5770 sau ceva de genul asta).

| Jucator_Imvu_1993 explică (pentru KodrutZ):

Stiu ca placa e de vina. Vreau sa imi iau o placa buna si niste rami DDR 3, poti sa imi lasi niste link-uri? Multumesc.

| KodrutZ a răspuns (pentru Jucator_Imvu_1993):

Pai ce sa faci cu DDR3 daca ai placa de baza cu DDR2? Sau ai vreo struto-camila de-aia si cu si cu? Daca zici doar "placa buna" eu pot sa iti recomand un GeForce Titan si as raspunde corect intrebarii, doar ca tu ai pus-o prost. Zi breh cit esti dispus sa dai pe placa si daca vrei noua sau SH (avea un prieten un HD 4870 pentru vreo 200 RON, de exemplu).

| Jucator_Imvu_1993 explică (pentru KodrutZ):

Am placa si cu DDR2 & DDR3. Si sunt dispus sa dai 200 Ron pe placa video.

| KodrutZ a răspuns (pentru Jucator_Imvu_1993):

Hai ca il intreb pe omulet daca o mai are. Nu te complica cu DDR3, ia DDR2 la mina a doua. Pina schimbi platforma o sa fie DDR4 la ordinea zilei...

| KodrutZ a răspuns (pentru KodrutZ):

Din pacate a dat-o. Mai are in schimb o gramada de rami.
RAM - Corsair XMS3 16GB (2x8GB) dual channel 1333 Mhz 9-9-9-24 1.50V ver8.21 CMX16GX3M2A1333C9 - http://www.pcgarage.ro/......annel-kit/
500 RON, garantie, din 10. 2012
http://s29.postimg.org/5rcdibdqb/RAM.jpg

| anonimguy3 a răspuns:

Iti va merge in low spre mediu cu 50 fps constant sau mai mult.

| StalkerSoul a răspuns:

Iti merge foarte bine.

| andreasnemes a răspuns:

Iti merge linistit cu vreo 50-60 fps