| Remus13 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei ce se joaca Counter Strike... doresc sa ma alaturi unei comunitati...care sa aiba cel putin 2 servere adica de cs ( normal ) si death run ( dr ) si sa fie multi playeri.
Eu joc pe un server de cs unde sunt mereu on 32/32 playeri. dar pe alte servere ce apartin aceleiasi comunitati sunt goale si as dori sa ma joc cs, dr si altele pe serverele unei singure comunitati.
Cine imi da niste sv cu multi playeri primeste funda.!

1 răspuns:
| HeadShot97 a răspuns:

Dr.darkarena.ro asta e un sv misto cu knife mod scrii la chat /knife si iti alegi cutitu si scrii free pentru mers repede funda!