| Bocanila a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru jucatorii, destul de vechi al mmorpg-ului Metin2. Care dintre serverele de pe official, este cel mai ieftin? Nu stiu daca ati inteles la ce m-am referit. Cu alte cuvinte vreau sa intreb pe ce server dintre cele ale oficiall-ului playerii vand cel mai ieftin itemele. De exemplu am auzit de la cineva ca ar fi fost Volans, unde poti gasi si un fms cu 200k. Acum nu stiu daca e adevarat. Astept raspunsuri cat mai rapide. Si da, primiti Funda+Vot. happy Bye. :*

1 răspuns:
| squize2 a răspuns:

Metin2 ro primul servar care a fost facut nu mai stiu cum ii zice dar acolo itemele sunt cele mai ieftine ca e servaru vechi