| Alin_Barbu_1998 a întrebat:

Cu totii stiti jocul Metin2. Vreau sa imi deschid un sv cu un amic si as vrea sa stiu si eu cum se fac itemele alea are are bestial, de pe serverele private.Cu ce program sunt facute (astept raspunsuri care nu spun ca-s luate de pe net).

4 răspunsuri:
| maria89nic a răspuns:

Dacă nu vrei răspunsuri de pe net, greu se va găsi cineva să-ți dea indicii. Și-n plus, poți căuta singur singurel pe GOOGLE căci găsești informații foarte folositoare.

| TechTonik a răspuns:

Prietene, sa faci o arma e foarte compilcat si cum tu vad ca nu prea ai idee mai bine le iei de pe net -.-'.

| Alin_Barbu_1998 explică (pentru TechTonik):

Prietene >.< daca nu stiu cum sa fac o arma nu inseamna ca nu stiu sa fac un sv sau ceva vreau doar sa fie ceva original, daca mi-ai spune cum se face as fi multumit si ti-as da o funda >.