| MuncitorU a întrebat:

Am si eu o intrebare si am nevoie de raspuns in mai putin de 2 zile. Pe Steam este o oferta noua: GTA 3, GTA Vice City, GTA San Andreas, GTA 4 si GTA Episodes from Liberty City care contine The Ballad of the Gay Tony si The Lost and Damned, sunt toate la doar 7, 50 euro. Inainte erau la 30 euro ceea ce e foarte mult. Este o oferta foarte tare, iar eu sunt un fan infocat al seriilor Grand Theft Auto. Dar nu stiu daca sa imi cumpar acest Pack la oferta sau daca sa astept pana la Craciunul viitor ca sa-mi iau GTA 5 pe PC, pentru ca apare in 2014, si sigur o sa se faca oferte de Craciun si la el. Am laptop foarte bun, imi merge orice joc dar nu stiu ce sa fac. M-am uitat si la review-uri pe YouTube dar nu m-am convins, adica inca nu stiu ce alegere sa fac. As vrea sa va intreb pe voi, ce si cum ati face. Dau Funda la raspunsul care ma va ajuta sa ma decid.

Răspuns Câştigător
| Anomaly a răspuns:

Cand o sa apara GTA V si pe PC o sa coste destul de mult[pe xbox/ps3 este 60$] si in nici un caz nu vor fi reduceri la el, cel putin nu la inceput.Asa ca vei fi nevoit sa astepti pana la Craciunul viitor.

Si eu am vrut sa cumpar pack-ul cand am vazut la ce pret a scazut, dar m-am gandit mai bine si mi-am cumparat doar jocul preferat din toata seria [San Andreas la 2, 50E] si pe langa asta Mass Effect si Alan Wake.

Pe scurt, daca ai bugetul mai limitat, decat sa-ti cumperi mai multe jocuri din aceiasi serie, mai bine iti cumperi mai multe jocuri diferite. Eventual o sa te saturi sa joci GTA[devine repetitiv] si vei regreta.

| MuncitorU explică (pentru Anomaly):

Bind dar GTA 5 o sa fie super scump, si nu stiu cat de multi bani sunt dispusi parintii sa dea de Craciunul Viitor pe el, si eu mi-as cumpara doar GTA 4 dar e 5 euro, iar GTA 4 cu tot cu GTA Episodes from Liberty City e 7, 50 euro. Si tot la 7, 50 euro e un alt pack care are si GTA 3, GTA vice city, GTA SA. Deci cred ca renteaza mai mult acest pack. Eu vreau neaparat GTA 4 cumparat dar inca nu stiu. Oricum daca il am cumparat am si Multiplayer care functioneaza. Fara crackuri fara nimic.

| MuncitorU explică (pentru Anomaly):

Oricum nu exista joc pe Steam care sa-mi placa asa de mult incat sa dau bani pe el, in afara de GTA 4.

3 răspunsuri:
| Anomaly a răspuns:

Daca vrei neaparat GTA IV atunci cumpara packul cu toate jocurile. Dar mai intai verifica sa ai calculatorul destul de performant pentru a rula GTA IV, sa nu te trezesti ca ai dat banii degeaba pe el.