| 4L3x_9361 a întrebat:

Am si eu o intrebare:stie cineva unde pot sa prind pestii rari(biban, anghila, salau auriu, etc.)pe Metin2 ro?

Cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| xDavidx a răspuns:

Cred ca te pot ajuta cu asta. Locul nu este raspunsul la intrebare dar totusi cel mai bun loc este pe un CH linistit langa pescarul de pe mapa 1. Iar uite o faza cum poti prinde pestii :pesti normali 1-2 secunde dupa ce apare norisorul pesti semi rari 4 s dupa nor pesti rari 1, 5s dupa nor colorante 4 s dupa nor iteme 1 s dupa nor si cel mai tare peste pestele de lotus 0, 5 s dupa nor S-ar putea sa nu prinzi exact aceste lucruri dar daca faceti rost de lotus il vindeti cu multi bani! P.S secundele trebuie sa fie exacte astfel. Sper ca te-am ajutat Funda?big grin

2 răspunsuri:
| RaduLeo a răspuns:

rolling on the floor trebuie sa ai noroc nu exista un loc ''special''rolling on the floor

scuze dar nu m-am abtinut sa nu radrolling on the floor
laughing
rolling on the floor

| 4L3x_9361 explică:

Stiam deja asta si stiu ca ai luat de pe un forum dar apreciez gestul!