| DonBass a întrebat:

Am si eu o mic intrebare:
Am un pc (Desktop) cu urmatoarele caracteristici
Windows xp 32 biti
Procesor AMD SEMPRON 2600+ 1.60 ghz
Memoria ram de 704 MB
Placa video NVIDIA GeForce 6100 nForce 405 cu 256 MB
HDD de 525 GB
As vrea sa stiu ce jocuri as putea rula. In general ma intereseaza Euro Truck Simulator 2! big grin
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| OctaLoL a răspuns:

Euro Truck Simulator 2 nu va rula pe acel sistem nici la Low. Iti recomand urmatoarele jocuri:
GTA San Andreas si SA:MP
Minecraft
The Sims 2, 3-ul s-ar putea sa-ti mearga si el
Live For Speed
Need For Speed MW 2005 si Carbon
Resident Evil 4
Call of Duty 2 si 3
BloodRayne 2
Hitman 2 Silent Assassin
Gun The Game
Terrorist Takedown
Onimusha
Stolen.

4 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Du-te pe http://www.systemrequirementslab.com/cyri selectezi ce jocuri vrei si iti zice automat

| Andrei21000000000000000000000000 a răspuns:

Imi pare rau sa-ti spun, dar n-ai nici o sansa sa iti mearga Euro Truck Simulator 2. PC-ul tau este foarte slab. Vezi ce jocuri iti merg aici http://www.game-debate.com/

| diNNozo a răspuns:

Cauta pe youtube placa video si dupa un joc si o sa vezi in consecinta daca ruleaza sau nu jocul.