| Alex1555 a întrebat:

am si eu o mica problema mi-am tras jocul Pro Bass Fishing 2003.Totul este normal la instalare este perfect si cand dau click pe iconita intra in joc se aude sunetul dar imaginea este complet Neagra si scrie.
Atention.Connot display this video mode, change computer display input to 1280X1024@60HZ

Multumesc dau FUNDA pentru cine ma rezolva.

Răspuns Câştigător
| smecherutzu a răspuns:

Cred ca trebuie sa dai vizualizarea mai mare la 1280x1024 si hz sa dai la 60 casa faci asta dai click dreapta si dai jos la proprietati si dai la acolo unde dai mai mare
funda!

1 răspuns:
| smecherutzu a răspuns:

Simi zici daca mere