| SerbanGeani a întrebat:

am si eu o mica problema vreau sa-mi fac un sv metin2happy dar problema e ca am routersad as dori sa stiu cum pot face port forwarding am router seriouxsad 11n broadband Router daca ar putea cineva sa-mi dea id lui sau sa-mi dati un tutorial vas fi recunoscator

Răspuns Câştigător
| GeorgeCata a răspuns:

Salut. Poate gasesti ceva ce te poate ajuta aici : http://portforward.com/.
Nu-i greu de facut; in general trebuie sa intri pe adresa routerului ( gen 192.168.1.1 ) unde ti se va gere autentificare ( de obicei admin admin ) si prin acele categorii trebuie sa gasesti ce te intereseaza. Succes