| V3nG3AnC3 a întrebat:

Salutare TPU am şi eu o problemă. Am instalat Warcraft 3 Reign of Chaos apoi Warcraft 3 Frozen Throne, şi când vreau sa îi fac update la versiune ( am versiunea 1.07 ) adica să aplic patchu-l 1.26 îmi dă următoarea eroare

Blizzard Update
The program was unable to find a file required for patching.
File Name : D:\Warcraft iii\War3. exe
Error : The system cannot find the file specified.
If you are unable to correct this problem, please contact Blizzard Technicial Support.

la care nu este decât opţiunea "Ok". Apoi apare un alt mesaj :

An error occurred during the patch progress.Please try reinstalling the game and re-applying the patch. If this error occurs again please contact Blizzard Technicial Support.

Am reinstalat jocul de aproximativ 4 ori. Am aplicat si patch-urile 2.4 şi 2.5 şi primesc aceaşi eroare. Mulţumesc de ajutor! Fundă.

4 răspunsuri:
| n0thing_9284 a răspuns:

Din ce am vazut lipseste un fisier necesar pentru patch. Atata timp cat nu se stie exact fisierul nu ai ce sa ii faci.

| DauSiFug a răspuns:

Intra pe www.joaca-dota.blogspot.com si aici vei gasi link de download pentru patch si pentru tot ce ai nevoie pentru a juca pe net

| V3nG3AnC3 explică:

Chestia este că acum 1 săptămână mi-a mers din prima update-ul şi l-am instalat din aceeasi sursă... apoi l-am şters şi m-am gândit să îl instalez din-nou dar acum nu mai merge updatat sad

| Cipri_Kristi_1984 a răspuns:

Trebuie sa stergi din registri