| emy9412 a întrebat:

am si eu o placa de baza P5VD2-VM si am pe ea un e6600 2.4 ghz, 2gb ram si placa video Gigabyte nVidia GeForce GT630, 2048MB, GDDR3, 128bit, DVI, HDMI, PCI-E si am stricat un hdd si as vrea sa imi iau altul de 1tb! ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| AvM94 a răspuns:

Cauta pe okazii, acolo gasesti.

| emy9412 explică (pentru AvM94):

Pe mine m-ar interesa un model anume care sa se potriveasca cu ce am eu pe el adica daca pot sa iau sata3 si sa mearga perfect pe placa mea de baza cu ce am! adica daca poti sa ma ajuti cu un model ceva sau o denumire care sa se potriveasca perfect