| DaNiOs a întrebat:

Am o placa de baza MS-7255 si as vrea sa imi iau o placa video noua placa se numese:
Placa video Gigabyte nVidia GeForce GT630, 2048MB, GDDR3, 128bit, DVI, HDMI, PCI-E si as vrea sa imi ziceti daca este compatibila cine zice funda!

Răspuns Câştigător
| Buutu a răspuns:

Da,e compatibilă deoarece acest model de placă are 2 slot-uri PCI și 1 PCI-E cel care îți trebuie ție.
Succes!

| DaNiOs explică (pentru Buutu):

Ms mult iei funda

2 răspunsuri:
| Garsonfane1979 a răspuns:

Placa este compatibila si este foarte buna. Au cumparato o gramada de oameni si cred ca si eu as fi ales'o daca nu as fi avut una deja. http://bit.ly/16o1VPP