| cristianorudi7 a întrebat:

Vreau sa instalez la mafia 2 dlc-ul ala cu joe's adventures. dar e o problema:am luat mafia 2 de pe net si cand intru in joc eu am toate misiunile acolo la load chapter si nu stiu unde sa dau ca sa sterg misiunile, salvarile de la joc. ca trebuie sa nu am nici o misiune facuta ca sa se instaleze dlc-ul.
m-am uitat si in my documents si peste tot, dar nu e nici un folder cu misiunile pe care trebuie sa le sterg. uitati km am facut eu: am dezinstalat mafia, am luat-o de pe net si am instalat-o iar.si la load chapter imi apar toate misiunile.
deci km fac sa nu mai fie misiunile acolo?

ma puteti ajuta?

fundyxxx

intr asta e NUMAI pentru aia care se pricep

1 răspuns:
| Danιel a răspuns:

1] Intra in Start, Run...
2] Scrie comanda in functie de Windows-ul tau.
XP: rmdir /s "%userprofile%\Local Settings\Application Data\2K Games\Mafia II"
7: rmdir /s "%userprofile%\AppData\Local\2K Games\Mafia II"

Reintra in joc si vezi daca mai exista salvarile.