| oSk a întrebat:

Am si eu o problema, Am instalat The amazing Spider-man, si vreau sa dau rezolutia mai mica din joc pentru ca imi merge mai greu si nu am acolo video, la settings am doar Game, audio, controls ...si nu gasesc video,

1 răspuns:
| Zazutuu a răspuns:

Trebuie sa setezi toate setarile din launcher. Daca jocul iti porneste direct fara launcher cauta in folder-ul jocului un fisier.exe cu un nume in genul Launcher.De acolo poti sa schimbi toate setarile grafice.