| Anonimouse a întrebat:

Sunt nou. Am The Amazing Spider Man si imi merge greu si pe cea mai mica rezolutie Si am si setarile foarte foarte mici. Ma puteti ajuta cumva?

1 răspuns:
| Danişor a răspuns:

Salut! Pai probabil ai un pc slab si de aceea iti merge greu... dar nu ai precizat ce componente de pc ai daca le ai fii precizat te-as fii putut ajuta dar asa... Cerinte jocului sunt:The Amazing Spiderman (PC) Minimum Requirements:
OS: Windows XP SP3, Vista SP2, or Windows 7
Intel Core 2 Duo a 2. 6Ghz/AMD Athlon 64 x2 3800+
3 GB RAM
8 GB free Hard Drive space
NVIDIA GeForce 8800 GT/AMD Radeon hd 4770 DirectX 9.0

The Amazing Spiderman (PC) Recommended Requirements:
OS: Windows XP SP3, Vista SP2, or Windows 7
Intel Core 2 quad a 2. 4Ghz/AMD Athlon II x4 a 2. 6Ghz
4 GB RAM
8 GB free Hard Drive space
Nvidia Geforce 285 GTX/AMD Radeon hd 4830
DirectX 9.0 Singura solutie ar fi sa iti cumperi un nou pc recomand sa ti-l faci din bucatele deoarece daca il ei direct facut se va strica rapid. Funda?