| Kypy2013 a întrebat:

Am si eu o problema.Am un antivirus care se numeste ESET Smart Security 5 si am licenta trial pentru 30 de zile.Ce sa fac sa pot avea o licenta permanenta?

4 răspunsuri:
| Tavy100 a răspuns:

Prebuie sa il cumperi de pe situl lor oficial prin metodele oferite de ei. Altfel nu ai cum, daca il iei de pe alte situri sunt mari sanse ca el sa fie virusat, sau cand vei primi update cei de la firma care produc softwear-ul vor detecta asta si ''vor strica '' antivirusul.

| HardCore7750 a răspuns:

Platesti

| buffa a răspuns:

Cumpara licenta in magazine

| MihneaIsBack a răspuns:

Trebuie să plătești o sumă de bani.