| AleexTPU a întrebat:

De o zi am o problema la laptop straight face. Cand rulez jocuri in fullscren (SAMP) peste 1-2 minute imi baga jocul in bara. Mentionez ca imi apare un program in bara de start si dispare imediat. Nu apuc sa vad ce program este! Ce pot face?

2 răspunsuri:
| vlad1112 a răspuns:

Pai deschizi task manager si te orientezi tu si vezi ce ar putea fi dai click dreapta pe bara de jos start task manager - muti de pe applications pe processes si cauti sper ca te am ajutat

| AleexTPU explică (pentru vlad1112):

Nu merge. Nu pot sa-mi dau seama. Nu exista vreun program in care sa nu pot fi derajat in jocuri? sa nu-mi mai bage jocu in bara!