| Rey95 a întrebat:

Am si eu o problema, am windows xp, si cand intru in orice joc imi apare 2 bare negre in partea stanga si in pardea dreapta cred ca este de la rezolutie, am incercat sa modific rezolutia dar degeaba. aceasta problema o am decat, cand intru in joc! Dau funda pentru cel care ma ajuta!

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

DA este de la rezolutie! La unele jocuri mai vechi nu poti mari rezolutia atat cat sa corespunda monitoarelor mai noi. Incearca sa maresti la maxim rezolutia din joc iar pe monitor sa fie cea Recomandata, daca nu se intampla nimic, nu mai ai ce face! Bafta!