| REXX a întrebat:

Sup TPU am o broblema am instalat gta san andreas pe lap si cand intru im joc imi apare pe partea dreapta si stanga o banda neagra. Stiu ca e de la rezolutie eu la lap am 1366x768 si la san am 1280 mi se pare! Ce pot face sa ii fac rezolutia mai mare la joc?

1 răspuns:
| August99 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat aceeasi problema... daca ai Windows 7 nu poati schimba nimic. cand mi-am pus Windows XP nu am mai avut problema asta ca la toate jocurile imi aparea asa