| andreiutz99 a întrebat:

Am si eu o problema cand intru in Hitman Absolution si nu numai la jocul asta.Imi apare o eroare "The procedure entry point OpenFileById could not be located in the dynamic link library KERNEL32.dll.Nu stiu ce sa fac,am cautat peste tot,am intrebat prieteni si nimic, Ajutor! Dau funda si multe multumiri!

9 răspunsuri:
| Alex1997fun a răspuns:

Cred ca trebuie sa iei executabilul "Kernel32.dll.Am avut si eu problema aceasta

| andreiutz99 explică (pentru Alex1997fun):

Cum adica executabilul, da un site!happy

| andreiutz99 explică (pentru Alex1997fun):

Nu megestraight face

| andreiutz99 explică (pentru Alex1997fun):

Nu merge in sensul ca:Am intrat pe site, am luat kernel32, m-am dus in C:WINDOWS/system32 si am dat paste, si imi dadea o eroare in care zicea ca programul functioneaza, si nu pot sa fac nimic, ce sa fac? Am incercat sa il stopez, dar mi s-a dat restart la pcsad!

| Alex1997fun a răspuns (pentru andreiutz99):

Nu trebuie sa-l bagi acolo ci in folderu in care ai instalat jocuwinking

| andreiutz99 explică (pentru Alex1997fun):

Am facut si astabig grin

| Alex1997fun a răspuns (pentru andreiutz99):

Nu merge nici acum? mie mi-a mers la alte jocuri

| Alex1997fun a răspuns (pentru andreiutz99):

Am luat si eu jocul si merge doar daca ai un Steam instalat(doar sa-l ai, nu trebuie sa dai nici un ban)