| Fofi222 a întrebat:

Am si eu o problema, ce as putea face sa nu se mai blocheze jocul, e vorba de metin 2 si mi se blocheaza, am wd7 si 2gb ram am auzit ca de la rami ar fi...nu pot sa sterg vreun fisier cv din metin sa mearga mai bine?

1 răspuns:
| Constantin_Teo_1996 a răspuns:

Poţi să faci nişte setări ca să meargă mai bine. Intrii în setări şi setezi shadow pe none, rezoluţia cea mai mică şi gama pe 0. A, şi încă ceva. Setezi jocul pe fullscreen, nu pe windowed.