| PolaruV8 a întrebat:

Am si eu o problema cu fifa 2011. Am placa 1gb speciala pentru jocuri, 2 gb rami, procesorul este mai slabut de 2.0 ghz. L-am instalat l-am pus pe hight chiar pe very hight, merge bine acolo unde trebuie sa sutezi la poarta, grafica buna tot... Dar cand incep sa joc meciul se misca in reluare! Am dat grafica si la Low, si Mediu, dar nimic schimbat totul este la fel ...Rezolutie am dat cea mai slaba 1024x768, si normal ar trebui sa o dau pe cea mai mare, pentru ca si placa mea video are rezolutia de 1280x1024! Imi merge GTA 4 la HIGHT totul si merge super iar fifa nu imi merge! Va rog frumos ajutati-ma ce pot face, m-am mai gandit sa in reinstalez. Ajutor! Multumesc.

4 răspunsuri:
| Crizty a răspuns:

Instaleaza windous sp3 profesional si o sati mearga.dai funda te rog?

| PolaruV8 explică:

Am windows xp sp3 tongue

| tr3yyg a răspuns:

E de la processor

| tr3yyg a răspuns:

Trebuia sa ai un Intel 2.4