| Cristixdd a întrebat:

Am si eu o problema cu gta san andreas multi player. joc pe serverul b-zone. inainte jucam pe rezolutia 1360x768x32. dar pe 28 decembrie 2014 nu stiu ce s-a intamplat si cand am intrat in samp dupa doua minute mi s-a blocat calculatorul si se auzea un bazait pe fundal si trebuia sa dau restart la pc.pc meu: placa video nVIDIA gt 760- 2gb ddr5, 4 gb ram ddr3 procesor Intel i5 si placa video Asus cu, continut 4k. va rog sa ma ajutati nu stiu ce sa fac. nu as vrea sa schimb windowsul deoarece orice joc imi merge, in afara de samp.

P.S.- pc-ul a fost scanat si cu yac si cu bit difender si tot ce am gasit am sters.

1 răspuns:
| IfrimC a răspuns:

Aici e o problema de la GTA
1) scoate modurile
2)orice program pe care l-ai bagat scoate-l
3)Instaleaza versiuena cea noua de la samp
4) baga crack hoodlum
daca nu-ti merge din astea

dai un backup de cand stii uh ca nu mai merge si te-ai rezolvat tongue