| cristiFCSB123 a întrebat:

inainte sa imi schim windows-ul ma jucam samp si dupa 2 minute mi se blocha tot pc. se auzea un barait si trebuia sa dau restart. recent mi-am instalat windows-ul si exact la fel face. va rog sa ma ajutati. pc meu: procesor Intel pentriun dual core 3.20 ghz, 4 gb ram ddr3, placa de baza Asus h81m-plus si placa video gt 630 nVIDIA... funda. p.s am windows 7 ultimate pe 64 bit

3 răspunsuri:
| Iancu_Silvan_1996 a răspuns:

Cand face asa verifica daca nu cumva ti s-a incins vreo piesa in el, eu iti recomand sa te duci cu el la un service ca nu ii dai de cap, cel mai probabil se incinge pe undeva si trebuie pasta termica schimbata

| cristiFCSB123 explică (pentru Iancu_Silvan_1996):

Mai multe raspunsuri daca se poate

| cristiFCSB123 explică:

Precizez ca mi-a mers samp dar dupa jumatate de an a inceput cu asta pe windows-ul vechi... si am reinstalat windows-ul pentru ca,, credeam ca va merge din nou