| Nush_Bogdan_1994 a întrebat:

am si eu o problema cu metin 2 ro, nu imi porneste din gameforge. am incercat si luncher-ul dar nici asa nu porneste. deci tot dau click pe Porneste Jocul dar nici un rezultat, l-am dezinstalat, l-am instalat iar si la fel sad ma ajuta-ti va rog? dau funda big grin

1 răspuns:
| xBogdaneLx a răspuns:

Eu cred ca metin2 ro e o prostie faci lv foarte greu si de yang sa nu mai zic mai bine te-ai juca Metin2Wars dar raspunsul la intrebarea ta este ca trebuie sa iti dai cealalta versiune de pe site daca nici aia nu iti merge nu iti merge metinul