| F4ke5r a întrebat:

am o intrebare referitoare la jocul Metin 2.Azi am incercat sa instalez Metin 2 depe Gameforge Client.Am asteptat ceva si am vazut ca ramanea la 99% si de acolo se oprea, ceva sfaturi? DAU FUNDA la raspunsu ce ma va ajuta happy.

Răspuns Câştigător
| HeeVTM a răspuns:

La majoritatea jocurilor se downlodeaza cel mai mare fisier de limba (english.dfm) la sfarsit, pentru ca ia mai mult timp, si eu am stat cam 14 15 min cu 99% si dupa s-a instalat, doar trebuie sa astepti happy

| F4ke5r explică (pentru HeeVTM):

Am asteptat 2 ore si tot degeaba oricum multumesc pentru sfat.

1 răspuns: