| Bogdanel669 a întrebat:

Am si eu o problema cu Skyrim The elder scrolls V. dupa ce dau pe launcher imi apare intro-ul cu Bethesda game studios si dupa asta se inchide singur m-am uitat la multe videoclipuri pe youtube si nu am gasit solutia.Q&A:1:Uita-te la sunet si ajusteaza sunetul la 16 biti.Nu a functionat. 2oate ai instalat un mod care iti opreste skyrim-ul.Am jocul de 2 zile si Data files nu apare. Plss ajutati-ma

1 răspuns:
| LittlePunk a răspuns:

Zimi configuratia pc-ului tau sa vad ce are ca nici mie nu imi merge pe calculator cu ram de 2 gb placa video 512mb si procesor Intel core aprox 2Ghz