| Bogdanel669 a întrebat:

Am si eu o problema cu Skyrim The elder scrolls V. dupa ce dau pe launcher imi apare intro-ul cu Bethesda game studios si dupa asta se inchide singur m-am uitat la multe videoclipuri pe youtube si nu am gasit solutia.Q&A:1:Uita-te la sunet si ajusteaza sunetul la 16 biti.Nu a functionat.2tongueoate ai instalat un mod care iti opreste skyrim-ul.Am jocul de 2 zile si Data files nu apare. Plss ajutati-ma

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda problema asta o am si eu nu stiu ce are, daca dau la option-> details pe default zice ca nu-mi detecteaza placa video, o sa-mi iau una de 1GB sa vad daca merge daca nu, nu stiu ce sa-i mai fac sa mearga, e posibil de placa video sa fie.