| Georgel_Bogdan_1998 a întrebat:

Am si eu o problema cu un joc, Mai exact need for speed hot pursuit! L-am instalat, Merge perfect numai ca as vrea joc online, Si cand dau acolo imi cere un cont, dau creare cont, imi scriu mail-ul parola in fine, la pasul urmator imi cere `product Key`. Daca il aveti sau imi dati un link, Cu sit-ul de unde as putea sa il gasesc ar fi perfect! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| laurentiu80 a răspuns:

Ca sa il joci online trebuie sa il cumperi!

| Georgel_Bogdan_1998 explică (pentru laurentiu80):

Ok frate, Multumesc!

| laurentiu80 a răspuns (pentru Georgel_Bogdan_1998):

E la reducere acum pe steam e in jur de 3 euro si ceva. Ia-ti un paysafe card de la posta de 5 euro si ia-l.