| BOne_Darius_1971 a întrebat:

Am si eu o problema cu un joc WolfQuest, am instalat jocul si am dat sa intru in el, si imi apare asta mono: failed to load dll.Va rog ajutati-ma dau funda.

Răspuns Câştigător
| FloRyN36 a răspuns:

Poate failed to laod launcher dll. Daca e asa incearca sa intri aici http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml? launcher descarca si baga-l in folderul jocului in locul celui original si vezi ca mai sunt cateva informatii despre cum sa-l instalezi pe pagina pe care ti-am lasat-o.

| BOne_Darius_1971 explică (pentru FloRyN36):

Mersi,merge.Chiar daca nu e acelasi raspuns.

1 răspuns: