| Rockstyle a întrebat:

Am si eu o problema cu yahoo messenger...cand intru pe id imi spune ca nu se poate conecta din cauza interenetului ca nu as fi conectat la el. dar eu sunt. PS:Am reinstala messenger-ul si windos-ul si tot la fel.

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Spune exact ce scrie in eroare!
(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/nKA3Y.jpg )

| Rockstyle explică (pentru neluL):

We can't sing you in to Messenger.

There mioght be a problem with your Internet connection.Make sure your computer is connected to the Internet.Click Trobleshoot to begin a series of tests to try to diagnose the connection problem.

| neluL a răspuns (pentru Rockstyle):

Regleaza data si ora la pc!

| Flotzone a răspuns:

Fa configuratia la internet calumea si daca nici asa nu merge vorbeste cu provideri de internet sa vezi daca nu ai blocat yahoo-ul ca poate e blocat din router dar nu prea cred. Si daca nu merge nici asa scoti windows formatezi partita unde era windows si il bagi din nou http://messenger.yahoo.com/. Daca te ajuta lasa o funda mersi.