| vegeta a întrebat:

am si eu o problema de vreo saptamana doua nu mai pot sa intru pa id meu nu stiu din ce cauza de aceea va si intreb pa voi poate ma ajutati! Deci acum vreo 2 saptamani nu-mi mergea netu si eu dadeam intruna sa intru pa mes adica dadeam signin asa si imi aparea de fiecare data acest scris Nu pute? i sa va conecta? i la Yahoo! Messenger S-ar putea sa fie o problema cu Internet. Face? i clic pe Depanarea pentru a începe o serie de teste pentru a încerca sa diagnosticheze problema legatura asa si acum cand imi merge netu cand dau sa intru tot asa imi scrie cand dau sa intru pa mes tot acel scris si din asta va intreb care e problema mi s-a blocat sau mi-a schimbatcineva parola ca nu inteleg care ar fi cauza...

3 răspunsuri:
| TashaUhm a răspuns:

S-o fi speriat de felul in care scrii`!
Tu vrut. dar tu ramas cu vrut ca nu putut`! laughing

| DeeaVonP a răspuns:

N-am inteles nimic din ce ai scris, poate ca iti trebuie o tastatura noua ori un dictionar de limba romana... Tasteaza corect!

| vegeta explică:

Deci hai sa mai spun inca odata problema pentru ca sa inteleaga toata lumea deci acum vreo 2 saptamani nu-mi mergea netu de fapt crdeam ca sa blocase si ca poate si-o reveni el asa si eu dadeam intruna sa intru pa mes am dat de vre 10 ori na ca sa zic asa ca nu mai tin minte sa intru si ati vazut si voi cum iti apare scrisu ala in limba engleza daca nu ai net si de ex si azi daca dau sa intru din nou pa mes nu merge cu toate ca netu merge dar sa intru pa mes nu merge imi apare din nou acel scris ca si cum nu as avea net si de aceea intreb ca nu stiu ori mi-a spart cineva parola ori mi s-a blocat id ori nu stiu ca daca dau sa intru pa alte idiuri merge ca ma gandeam sa dezinstalez mesengeru si sal reinstalez la loc da din moment ce pe alte id merge nu cred ca mai are rost...