| Alexe_Andrei_1998 a întrebat:

am si eu o problemala jocul ets 2 imi da eroarea asta : Euro Truck SSimulator 2 has stopped working.A problem caused the program to stop working correctly. Windows will close the program and notify you if a soulution is avaible.PS big grinau funda si mentionez ca am windows 7

Răspuns Câştigător
| Angel991 a răspuns:

Hm... Probabil ca ai placa video prea slaba sau nu ai ceva drivere de care jocul are nevoie. incearca sa gasesti un calculator mai bun sau sa uninstalezi niste programe. sper sa ajute!

2 răspunsuri:
| Alexe_Andrei_1998 explică:

Anghel1991 culmea este ca marți imi mergea

| Angel991 a răspuns (pentru Alexe_Andrei_1998):

Bug probabil, sorry :/