| PaulDorianFlorin a întrebat:

Am si eu o problema, de fiecare data cand intru intr-un joc si stau 1-5 min pe el, se opreste sunetul brusc si trebuie sa reintru in joc, stie cineva cum pot remedia aceasta problema?

Răspuns Câştigător
| AlleXuSS a răspuns:

Salut incearca una din variantele din link-ul de mai jos
https://windowsreport.com/game-audio-windows-10-stops-working/
recomandare sa reinstalezi driverul audio!
te duci pe site-ul producatorului al placi de baza iti cauti placa de baza te duci la drivere si trebuie sa fie ceva driver de audio sau o arhiva cu toate driverele! succes

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Pun pariu ca ai win 7! Dupa ce isi face toate actualizarile care sunt vreo 200 isi revine, sau treci pe win 10!

| PaulDorianFlorin explică (pentru lpavel):

Sunt pe windows 10.