| Tăpălagă_Sergiu_1999 a întrebat:

Am o problema cu sunetul de la laptop.
De exemplu cand intru pe Youtube si intru pe un video, prima secunda suna tare iar dupa se da automat incet chiar daca sonorul este la 100%.
Oricum trebuie schimbat laptopul, dar intreb ca poate pot remedia problema. Sau asa ramane?

2 răspunsuri:
| Andersen2k18 a răspuns:

Da il poti duce la service laptop-ul ca sa-ti repare difuzorul pentru ca e stricat si de asta se aude asa.

| Anonimhm a răspuns:

Am patit-o cu un radio.Trebuie sa duci laptopul la reparat deoarece are difuzorul stricat.Dar ai grija ca dupa ce repara sa nu dai sunetul foarte tare ca risti sa se strice iar!