| Izomer a întrebat:

Am o problema cu facebook.De fiecare data cand intru de pe google pe el,acolo unde trebuie sa scriu e-mailu si parola,sunt deja trecute pe un font galben sad Ideea e ca daca ii dau cuiva laptopul, poate intra automat pe profilul meu..Cum pot remedia problema?

Răspuns Câştigător
| DascaluViorel a răspuns:

Daca folosesti Chrome intra la setari si la istoric ai "sterge istoricul" si selectezi sa stearca si aprolele si toate datele salvate.
Si data viitoare debifeaza casuta "Nu ma deconecta" cand te conectezi.

| Izomer explică (pentru DascaluViorel):

Mi-ai fost de mare ajutor, multumesc! O zi frumoasa iti dorescwinking

| DascaluViorel a răspuns (pentru Izomer):

Ma bucur ca team putut ajuta. O zi excelenta in continuare

3 răspunsuri:
| IluVoDkA a răspuns:

Pai ai saqlvat parola si e-mailul in pc. si acum daca stergi si incerci sa scrii e-mailul iti apare dedesubt daca aia ai vrut sa scrii.,. Schimbat parola si nu mai da la "Salvati parola " "Da"... Succes. :8