| NedeFcSb a întrebat:

am si eu o problema in legatura cu jocul Counter Strike. De fiecare data cand intru in setari si imi schimb numele/testele etc. si dupa dau apply sau ok, ma duce pe un anumit server. Stie cineva cum pot scapa de aceasta problema? Fundaa
P.S:Atunci cand dau Findservers/ quit etc. nu patesc asta

Răspuns Câştigător
| Andu21 a răspuns:

Ai 3 pasi de urmat sa scapi de aceasta problema:
1. Intra in joc, optiuni -> USE DEFAULTS, iar apoi refa setarile
2. Iesi din joc si mergi in folderul jocului iar apoi in cel numit "cstrike" si cauta urmatoarele 3 fisiere: server.cfg, listenserver.cfg si config.cfg
3. selecteaza aceste 3 fisiere -> click dreapta: proprietati -> bifeaza READ ONLY! -> OK

Problem solved!
Intra in joc si distreaza-te!