| ComyCannabis a întrebat:

am si eu o problema la cs si va rog daca puteti sa ma ajutati. problema este: am intrat in cs si am reglat rezolutia prea mare, iar acum cand intru in cs mi se inchide monitoru... as dori sa stiu ce trebuie sa fac sa mearga iar. P.S am descarcat iar cs dar tot acceasi problema... dau vot + FUNDA celui care ma ajuta

Răspuns Câştigător
| MCG a răspuns:

Iti trebuie un fisier.CFG nou...lasa-mi id-ul si vorbim pe mess, ti-l dau eu(.cfg -ul)!