| ღჩօოჩօղყƙღ a întrebat:

Am o mare problema cand incerc sa intru pe google prin Internet Explorer 8..imi deschide fereastra apoi se inchide...Ce
credeti ca s-a intamplat? Ma puteti ajuta sa-l fac sa-mi mearga! Funda!

5 răspunsuri:
| torsi a răspuns:

Off topic: cine @#^$# mai foloseste internet explorer? rolling on the floor
on topic: ia.ti mozila sau chrome

| RobertMoon a răspuns:

IE8 este cel mai lent browser, iti recomand sa instalezi Google Chrome sau IE9.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Internet explorer. wow.

| Flaviucu a răspuns:

Foloseste Mozilla Firefox. Il poti descarca de aici www.mozilla.org/ro/firefox/

| Cl4x a răspuns:

IE nu este un browser bun (din punctul meu de vedere), iti recomand sa instalezi Firefox sau Chrome, sunt cele mai folosite si cele mai bune browsere.