| keNNzoXSupreme a întrebat:

am nevoie de ajutor daca se poate si stiti cum se poate rezolva problema la cs 1.6.
Am cs 1.6 NO STEAM si cand intru pe el imi arata doar imaginea ( cei doi tipi cu arme ) si nimic altceva cum ar fi options counter strike sau new game etc. Daca ma puteti ajuta as fi recunoscator.
Oare sa-mi iau cs-ul de pe steam daca nu se poate rezolva? tin sa mentionez ca am incercat si alte cs-uri si am tot reinstalat

4 răspunsuri:
| NoxBox a răspuns:

Joci cu boti sau multiplayer?

| keNNzoXSupreme explică (pentru NoxBox):

Vreau sa joc multiplayeri si am jucat, dar la un moment dat cand am intrat aveam aceasta problema

| keNNzoXSupreme explică (pentru NoxBox):

Multiplayer, cs-ul mergea si ma puteam juca dar la un moment dat am intampinat aceasta problema

| NoxBox a răspuns:

Link:http://oceanoffgames.com/counter-strike-1-6-free-download/
Daca intampini probleme spune-mi