| Johnanh a întrebat:

am si eu o problema la jocul metin2 ro. Dupa mentenanta din 13.06. 2012 s-a adaugat o noua versiune a hackshieldului. "Ahlab Hackshield Pro for online games" de atunci eu nu mai pot intra deloc pe joc. Dau sa intru pe joc si imi apare in dreapta jos o imagine de la acel hackshield se incarca primele 3 patratele si se blocheaza intr-un final peste vreo 10 minute imi spune hackshield update error. Ce as putea face? Ajutati`ma va rog FUNDA.

3 răspunsuri:
| Andrei117 a răspuns:

Deci deschizi un fisier text pe desktop si scrii in el : start metin2client.bin
dupa care in arhivezi cu winrar
deschizi arhiva si din.txt schimbi in.bat
dezarhivezi in folderul jocului si dai dublu click pe el. Sper sa mearga!

| nicuchima a răspuns:

Pe mine ma scoate de pe server tot dupa vreo 10 min, e mentenanta proasta, poate miercuri dupa ce o sa-l mai regleze o sa mearga.

| AndreY004 a răspuns:

Mai simplu este sa dezinstalezi metinul si apoi sa il instalezi la loc. Nu te poti conecta deoarece ai folosit hack inainte de mentenanta.tongue Succes!