| Johnanh a întrebat:

am si eu o problema la jocul metin2 ro. Dupa mentenanta din 13.06. 2012 s-a adaugat o noua versiune a hackshieldului. "Ahlab Hackshield Pro for online games" de atunci eu nu mai pot intra deloc pe joc. Dau sa intru pe joc si imi apare in dreapta jos o imagine de la acel hackshield se incarca primele 3 patratele si se blocheaza intr-un final peste vreo 10 minute imi spune hackshield update error. Ce as putea face? Ajutati`ma va rog. Funda! Ce ziceti?

2 răspunsuri:
| KillingFrenzy a răspuns:

Lasate de metin asta poti face (parerea mea)

| 1AlexS a răspuns:

Asa imi facea si mie! Poate face asa deoarece poate ai in pc hackuri coduri nu-s... Mai downloadeaza inca odata! Am incercat sa te ajut mie asa mi-a facut si mi-a mers dupa aia! sall FUNDA?