| Johnanh a întrebat:

am si eu o problema la jocul metin2 ro. Dupa mentenanta din 13.06. 2012 s-a adaugat o noua versiune a hackshieldului. "Ahlab Hackshield Pro for online games" de atunci eu nu mai pot intra deloc pe joc. Dau sa intru pe joc si imi apare in dreapta jos o imagine de la acel hackshield se incarca primele 3 patratele si se blocheaza intr-un final peste vreo 10 minute imi spune hackshield update error. Ce as putea face? Ajutati`ma va rog.

21 răspunsuri:
| marik99 a răspuns:

Sa imi dai si mie cadou pe contul acela cu lv 69 :X happy! Bai copilas, numai merg astea decat la cei de 8 ani laughing Crezi ca cei de 8 ani au mai mult de lv 50? laughing Of of of. Nu sunteti in stare sa faceti nici lv 30-40 si incercati tampenii din-astea. Ai report de la mine :*.

| DEADblack a răspuns (pentru marik99):

Ba tu esti prost esti paralel cu ce vorbim aici baa copilas

| swat1997 a răspuns:

Incearca un startar contacteaza-ma ca sa til dau catalin_turc2000

| swat1997 a răspuns:

Ti-am zis descarca din nou si nu lasa sa se faca autopacku ca sa nu se ulpoadeze heckshild si intri cu un startar si mai bagi un drop heck

| Johnanh explică (pentru swat1997):

Ba nu joc cu hack rolling on the floor. Nu mi se incarca ma versiunea aia noua de hackshield. Si in ce consta starteru ala explica un pic.

| maxyblueman a răspuns (pentru Johnanh):

Incearca sa instalezi flash player asa imi facea si mie si am reinstalat flash player si imi merge sper sa iti mearga si tie

| swat1997 a răspuns:

Ma deschizi metinu prin startar si nu iti mai apare aia cu heckshild cum zici ca ti se intampla iti garantezi ca va merge.

| Johnanh explică (pentru swat1997):

Auzi frate ce imi zice. Windows cannot find D/metin2/new text document.bat. Make sure you tiped the name corectly and then try again. To shearch for a file, click the start button, and then click shearch... Hai frate te rog ajuta-ma ca nu mai stiu ce sa-i fac I don't want to see

| swat1997 a răspuns (pentru Johnanh):

Contactazamma pe mess

| InnocentSίn a răspuns:

Buna!
1. Downloadati ultima varianta de hs uploadat aici, in cazul nostru acesta: http://www.filehost.ro/29446560/hshield_zip/
2. Dezarhivati ceea ce ati downloadat
3. Ne ducem unde avem instalat metinul si stergem folderul "hshield".
4. Ceea ce ati dezarhivat la punctul 2 acum il copiati in folderul unde aveti instalat metinul.
5. Porniti jocul

| MicutzMicutz a răspuns (pentru InnocentSίn):

Multumesc frumos! raspunsul correct!

| InnocentSίn a răspuns (pentru MicutzMicutz):

Cu placere! happy kiss

| bobita22 a răspuns (pentru MicutzMicutz):

De ce cand instalez metin2ro imi da orare cu win32?

| bobita22 a răspuns (pentru MicutzMicutz):

De ce cand instalez metin2ro imi da erare cu win32?

| Casilias a răspuns (pentru InnocentSίn):

Mie nu imi merge ce sa fac?

| maxyblueman a răspuns:

Incearca sa instalezi flash player din nou chiar daca il ai instalat eu asa am procedat si mi-a mers sper sa iti mearga si tie

| Daraban_Teodor_1995 a răspuns:

Eu am versiune 2.0.1 si am doarn un sv help

| Sorin_Muscalu_1994 a răspuns:

Mdea asa mi se intampla si mie se incarca putin si dupa cam 5-10 minute imi apare o eroare cu hack shield update eror hseror hsupdate timeout.ma puteti ajuta va rog? nu folosesc si nu am folosit vreodata un hack dar nu stiu dc imi da eroarea asta, inainte nu mi-a dadea poate am luat un virus ceva...in fine daca puteti sa ma ajutati si pe mine va rog dati add la gabytzu_ubaretzu plz a si app nu va mai luati dupa ce zic astia ca wow ce am gaist, era un hack de yang sau drop sau mai stiu eu ce deoarece sunt niste site-uri fantoma care va va pacalesc sa va scrieti datele si dupa va iau itemele banii si ce mai aveti mi sa mai intamplat si miestraight face si mi sau dus multe iteme si bani la fel. nu uitati daca ma puteti ajuta cu problema va rog.

| InnocentSίn a răspuns (pentru Sorin_Muscalu_1994):

Buna! Incearca varianta mea de mai sus. Daca nu merge instaleaza din nou metin2 (inainte de a-l sterge il unistalezi de TOT, stergi tot ce tine de el). Daca problema persista si nu merge nici cum, contacteaza,, Support metin2".
Bafta! happy

| Ionutzzu_Ionut_1998 a răspuns:

Tu ce ai facut