| bebe1000 a întrebat:

am si eu o problema la pc cand intru intr-un joc mai teapan ex fifa 15 gta 5 imi apare imagine neagra si atat apoi trebuie sa dau restart de cateva ori sau sa astept 15 20 de min ca sa mai am imagine din nou... de la ce poate? placa video? placa de baza? ram?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cred ca de la placa video. Poate ca placa ta video este prea slaba. Placa de baza nu are prea mare influenta. Poate fi si RAM-ul dar nu cred.