| Florin91xFLR a întrebat:

am și eu o problema la PC, recent mi-am cumpărat niște periferice noi, toate cu USB, și calculatorul meu se închide brusc, dar Luminița butonului POWER ON este aprinsă și se aude un țiuit ușor, ce pot să-i fac?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Nu e de la cele periferice cumparate... Deschide pc-ul si vezi daca ramii, cablurile, toate sunt conectate bine, adica daca nu s-a miscat careva, daca totul e in regula atunci nu-ti mai ramane decat sa cumperi o placa video big grin