| UnBaiatSincer a întrebat:

Am o problema cu laptop-ul meu, cand am incercat sa il aprind astazi nu se aprinde, ce e si mai cudat e faptul ca atunci cand il tin cu incarcatorul bagat se aude un bipait si luminita care indica faptul ca merge este si ea aprinsa dupa ce apas butonul de start. Exista vreo solutie sau il duc pur si simplu la service?

1 răspuns:
| IonelaToma a răspuns:

Nu cred, mai bine il duci la service, dar vezi ca nu prea e bine sa ai laptopul la incarcat cand e stins.