| xXCrYsT1Xx a întrebat:

am si eu o problema la un joc jocul se numeste Mu l-am descarcat si cand intru in joc imi apare o chestie "the game client is loaded only through the official website closing the application please try again" va rog ma puteti ajuta dau funda

Răspuns Câştigător
| snAke3 a răspuns:

Eu m-am jucat zhyppermu dar era cam na. n-am stiut sa fac aripi si m-am lasat happy. Oricum incearca sa reinstalezi jocu, sau mai bine fa-ti zhyppermu merge perfect big grin numa bine.