| xTheUnforgiven a întrebat:

Salut, am downloadat noul client de metin "client by abesgaara v3.5" si cand intru in el imi da "File corrupted! Please run a virus-check, then reinstall the application" ma puteti ajuta? please dau funda!
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| boby6 a răspuns:

Ial pe asta ca pe asta ma joc si eu(ii tot client by abesgaara v3.5) site http://megaupload.com/? d=JQQUBDJV. Funda?:D

4 răspunsuri:
| GaNeA001 a răspuns:

Salut! Zice File corrupted!(etc) deoarece este virusat. Succes!

Funda?big grin

| xTheUnforgiven explică:

Si sus scrie C:\Documents And Settings\User\Client By abesgaara v3.5\mc.exe.oare sa fie de la mc?

| xTheUnforgiven explică:

Gata am gasit:X:X era de la mc.exe, mc.dll etc

| OxIonuTxO a răspuns:

Frate de unde ai luat abesgaara da-mi s mie saitul te rog caut de vreo saptamana si nu gasesc. pls