| darckDNS a întrebat:

Am si eu o problema legata de PC meu. Nu stiu ce are, de vreo 4 luni PC meu se stinge automat dupa vreo 20-30 min de navigat pe net sau la orice joc pe care il joc cu internet sau fara se stinge. Toate detaliile de la PC meu aici:

Rating: 3.9 windows experience index
Procesor: AMD Athlon(tm) 64 x2 Dual Core Processor 5200+ 2.70 gz
Installed memory ram 2.00 GB
systen type 32-bit operating system
Pen and touch no pen or touch imput is available for this display
Va rog sfaturi i pareri ce ar trebui sa schimb la el. praful la el il sterg odata pe saptamana ce ar trebui sa ii fac are Windown 7 ultimate
Funda! plss

Răspuns Câştigător
| VanHelsinG007 a răspuns:

Du-l la un service.e cel mai bine